مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات

یک پروژه فناوری اطلاعات که به خوبی مدیریت شده باشد، تفاوت های بسیاری را در دستیابی به موفقیت ایجاد می کند. تیم پویان افزار تجربه، تخصص و تسلط به فرآیند را دارد تا مطمئن شود که شما به تمام اهداف پیش بینی شده در پروژه های خود برسید.

این که آیا شما یک SME(Small and mid-size enterprises ) هستید که به دنبال یک تیم متخصص فناوری اطلاعات برای نظارت بر کل فرآیند مدیریت پروژه هستید، یا یک مدیر فناوری اطلاعات که به کمک متخصص یا نیروی انسانی نیاز دارد تا در کنار تیم های داخلی خود برای پشتیبانی پروژه فناوری اطلاعات کار کند، ما می توانیم در کنار شما باشیم.

ما برای شناخت شما، نیازها و اهداف آینده و یافتن راه حل ایده آل برای شما، بدون به خطر انداختن کیفیت خدمات، زمان صرف می کنیم.

چرخه عمر مدیریت پروژه

ما می دانیم که همه مشاغل متفاوت هستند، به همین دلیل است که می توانیم در تمام مراحل (یا بخشی از) مراحل چرخه عمر یک پروژه فناوری اطلاعات به شما کمک کنیم.

از امکان‌سنجی تا تحویل، پشتیبانی، ما می‌توانیم مسئولیت کامل پروژه را بر عهده بگیریم یا با شما و تیم شما همکاری کنیم تا دانش و مهارت‌های تخصصی خود را ارائه دهیم.

استراتژی – درک نیازهای شما، بحث، ممیزی، تحقیق، مشاوره

طراحی – بررسی گزینه ها، توصیه، موارد تجاری، ارائه راهکار، پروپوزال

انتقال – تایید، خرید، مدیریت پروژه، نصب، آموزش

عملیات – خدمات پشتیبانی، نظارت، مدیریت از راه دور، به روز رسانی ها

بهبود – مدیریت تغییر، بررسی های مورد نظر مشتری، بازنگری در اهداف، فن آوری های جدید

IT project management

 

چرا ما را برای مدیریت پروژه انتخاب کنید؟

ما از نظر استراتژیک با اهداف شما هماهنگ خواهیم شد

ما می خواهیم توسعه و کارایی را در سازمان شما فعال کنیم و اعتقاد داریم که اجرای یک پروژه چیزی فراتر از تعمیر یا مشکل یابی است.

پوشش منحصر به فرد راه حل های فنی

ما می توانیم پروژه ها را در تمام حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات پوشش دهیم. یک درگاه ارتباطی واحد با ما، به وسعت تجربه و یکپارچگی واقعی – به این معنی که سود هم در هزینه و هم در عملکرد برای شما وجود دارد.

ارتباط نزدیک با تولید کنندگان و توسعه دهندگان

این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که هر مشکلی به سرعت حل می شود و مشکلات احتمالی به حداقل می رسد.

متعهد به آموزش

همه کارکنان ما دانش فنی معتبری دارند و معیارهای سخت ما هنگام استخدام اعضای جدید به این معنی است که ما فقط بهترین تیم فنی را استخدام می کنیم.

و خود را متعهد میدانیم که تمام این دانش را در پروژه ها به تیم شما منتقل کنیم.

مدیریت تغییر با کیفیت بالا

ما می دانیم که اطمینان از تحویل به موقع پروژه ها و در چارچوب بودجه، بخشی جدایی ناپذیر از هر استراتژی فناوری اطلاعات است. به همین دلیل است که ما فقط برای توسعه استراتژی با شما کار نمی کنیم بلکه به شما کمک می کنیم تغییراتی را که توصیه می کنیم نیز اعمال کنید.

ما ابتکارات استراتژیک و سطح بالا را ارائه می دهیم – صرف نظر از اینکه پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک است. زمانی که نوبت به تحویل و مدیریت پروژه فناوری اطلاعات می‌رسد، ما از تمام تجربه خود برای مدیریت و بررسی ریسک‌ها، پیشرفت، هزینه‌های جاری و کیفیت کار، استفاده می‌کنیم تا اطمینان حاصل شود که تغییرات با کیفیت عالی ارائه می شود.