حفاظت از داده ها و در دسترس بودن

در دسترس نبودن زیرساخت‌ها و داده‌های حیاتی مستقیماً منجر به از دست رفتن درآمد سازمان‌ها می‌شود. در واقع، اغلب اوقات، سازمان‌ها برای شروع فرآیند تداوم کسب‌ وکاری که پیاده‌سازی کرده‌اند، مجهز نیستند . ویژگی دنیای دیجیتال امروزی، در دسترس بودن خدمات کلیدی برای حفظ بهره وری بالا و توانایی ارائه خدمات 24×7 به مشتریان است.

 

چرا خدمات ارزیابی در دسترس بودن و حفاظت از داده های پویان افزار را انتخاب کنید؟

پویان افزار با اجرای ارزیابی‌های قوی برای ارزیابی ریسک فناوری اطلاعات و حفاظت از داده‌ها، به کسب ‌وکار شما کمک می‌کند تا برای مقابله با خرابی ها آماده شود، بنابراین می‌توانید شکاف‌ها را شناسایی کنید، فرآیندهای مناسب را ایجاد کنید، و خطراتی را که ممکن است باعث در از دسترس خارج شدن آنها شود را مدیریت کنید.

با هدف محدود کردن ریسک و بازگرداندن شرایط عملیاتی عادی پس از یک وقفه غیرمنتظره، پویان افزار می‌تواند راهکار حفاظت از داده را به شما ارائه کند و استراتژی‌های تداوم کسب و کار را برای آماده‌سازی عملیات و کاهش خطر یک رویداد فاجعه‌بار، طراحی و ایجاد کند.

ما به شما کمک می‌کنیم تا افزونگی‌های (Redundancy) لازم را ایجاد و حفظ کنید و فرآیندهای امنی را در راستای تحمل ریسک ایجاد کنید که برای محافظت و بازیابی سیستم‌های شما ضروری است.

برای بیش از 20 سال ، کارشناسان پویان افزار با بازارهای شرکتی متوسط و نهادها، سازمان ها برای طراحی و پیاده‌سازی زیرساخت‌های حیاتی و رویه‌های واکنش به رخداد، کار کرده‌اند.

 

خدمات حفاظت از داده و ارزیابی در دسترس بودن پویان افزار شامل موارد زیر است

انجام یک ارزیابی پایه

پویان افزار وضعیت فعلی حفاظت از داده‌های سازمانی و استراتژی دسترسی شما را ارزیابی می‌کند و توصیه‌ها و نقشه‌های راه عملی را در صورت لزوم ایجاد می‌کند.

شناسایی لیست برنامه ها/عملیات حیاتی

پویان افزار با ذینفعان کلیدی مشورت می کند تا هر یک از برنامه های کاربردی، فرآیندها و افرادی که ستون فقرات سازمان شما را تشکیل می دهند را بر اساس اولویت شناسایی و رتبه بندی کند.

تعیین حداکثر بازه زمانی تحمل قطعی سرویسها

بر اساس سطح وابستگی سازمان شما به سیستم‌ها و عملیات کلیدی، پویان افزار به شناسایی حداکثر بازه زمانی مجاز برای غیر عملیاتی ماندن هر سیستم پس از یک رویداد کمک می‌کند.

ایجاد سطوح Recovery Point Objective(RPO)

به جای تکیه بر یک برنامه پشتیبان و بازیابی، پویان افزار با شما همکاری خواهد کرد تا یک رویکرد چند لایه را بر اساس اولویت بندی، سطح تأثیر و نیاز به در دسترس بودن ایجاد کنید.

تجزیه و تحلیل تاثیرات تجاری

به عنوان یکی از اجزای حیاتی خدمات مدیریت ریسک فناوری اطلاعات، مشاوران ارشد پویان افزار با مدیران کسب ‌وکار برای انجام تجزیه و تحلیل تأثیر کسب ‌وکار برای مستندسازی تأثیرات تجاری ناشی از اختلال در خدمات، بر مأموریت سازمان شما کار خواهند کرد.

برگزاری کارگاه های آموزشی رهبری استراتژیک

پویان افزار برنامه ها و کارگاه های آموزشی را به صورت آنلاین و در محل ارائه می دهد تا ذینفعان را در فرآیندهای اساسی طراحی و ارزیابی موثر مدیریت ریسک فناوری اطلاعات و ارزیابی حفاظت از داده ها کمک کند.

عواقب یک رخنه داده ها می تواند بسیار گسترده باشد. اجازه ندهید ریسک‌های سازمانی، کسب ‌وکارتان را به خطر بیاندازد. به ما اجازه دهید یک طرح جامع ارزیابی ریسک فناوری اطلاعات را به شما ارائه کنیم.