مشاوره مدیریت خدمات فناوری اطلاعات (ITSM)

 

itsm

مشاوره مدیریت خدمات فناوری اطلاعات به شرکت ها کمک می کند تا فرآیندهای فناوری اطلاعات خود را مطابق با خواسته ها و نیازهای تجاری تنظیم و تراز کنند. پویان افزار با بیش از 20 سال سابقه مدیران خود در حوزه مدیریت خدمات IT، طیف گسترده ای از خدمات مشاوره و پیاده سازی ITSM را برای مشاغل با هر اندازه و صنعتی ارائه می دهد.

  • ارائه خدمات مشاوره ITIL ، که به معنای همسویی بهترین شیوه های ITIL با نیازهای مشتریان است.
  • بر اساس پلتفرم های ServiceNow® و Jira و نظایر آن، مناسب ترین راه حل را برای مشکلات خود پیشنهاد میدهیم.
  • پلتفرم ها را سفارشی می کنیم تا نیازهای کسب و کار شما را برآورده سازیم.

چالش هایی که ما حل می کنیم

شرکت ها ممکن است با چالش های فراوان مرتبط با ITSM مواجه شوند. این چالش ها می توانند عمومی یا خاص باشند. اما صرف نظر از آن، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا با هر یک از آنها مقابله کنید، به عنوان مثال:

ناکارآمدی پشتیبانی فناوری اطلاعات در واحدهای کسب و کار توزیع شده

ارائه دیدگاه واحد در مورد فرآیندها و زیرساخت های فناوری اطلاعات، یک راه حل ITSM، فرآیندهای پشتیبانی IT را در یک بستر توزیع شده، سرعت می بخشد.

 

پیچیدگی نظارت بر عملکرد تامین کنندگان

تیم پویان افزار می‌تواند یک عملکرد ارزیابی تامین کنندگان برای ارزیابی آسان، راحت و منطبق بر گردش کار شرکت شما ایجاد کند. به این ترتیب، می‌توانید از نظارت بهتری بهره مند شوید و از کیفیت بالای خدمات فناوری اطلاعاتی که به کاربران ارائه می‌کنید، اطمینان حاصل کنید.

 

عدم مدیریت چندین تامین کننده خدمات فناوری اطلاعات با SLA های مختلف و نواحی پاسخگویی مشترک

ادغام راه حل ITSM خود با راه حل های تامین کنندگان شما و همچنین پیکربندی عملکرد مدیریت سطح خدمات و ایجاد گردش های کاری مختلف برای فروشند ه یا تامین کنندگان مختلف می تواند به شرکت شما کمک کند تا همکاری شما با چندین تامین کننده را با موفقیت مدیریت کند. با دانش ITSM در پویان افزار، شرکت شما می‌تواند با ایجاد مدیریت سیستماتیک مشکل و توجه بیشتر به یافتن علت اصلی، با حوزه‌های مسئولیت همپوشانی شده مقابله کند.

 

ناتوانی در ارزیابی عملکرد کارکنان فناوری اطلاعات

ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا از اطلاعات عملکرد کارکنان فناوری اطلاعات برای اندازه‌گیری KPI برای کارکنان فناوری اطلاعات، گروه‌های مامور شده به کار و واحدهای منطقه‌ای بهره‌برداری کنید. این کار تجسم روند عملکرد و واکنش به آنها را آسان تر می کند.

 

عدم سازماندهی مدیریت مالی برای خدمات فناوری اطلاعات

با ادغام وظایف مدیریت مالی در راهکار ITSM خود، می توانید هزینه های خدمات فناوری اطلاعات را مشاهده کنید، منابع هزینه های فناوری اطلاعات را آشکار کنید و نشان دهید که آیا آنها در حد بودجه هستند یا خیر.

 

فقدان تلاش های پیشگیرانه مناسب در مدیریت خدمات فناوری اطلاعات

متخصصان ما با طراحی و پیاده‌سازی «مدیریت حل مسئله» می‌توانند به پشتیبانی فناوری اطلاعات شما در تجزیه و تحلیل و ریشه‌یابی علل حوادث مشابه کمک کنند تا از تکرار چنین حوادثی جلوگیری شود. آنها همچنین می توانند مدیریت رویداد را پیاده سازی کنند تا به متخصصان ITSM شما کمک کنند که سلامت زیرساخت فناوری اطلاعات شما را نظارت کنند، رویدادهای هشدار دهنده را در آن کشف کنند و از قطعی هایی که ممکن است این رویدادها ایجاد کنند جلوگیری کنند. مدیریت مسئله و رخدادها به شما کمک می‌کند تا هم دسترسی سطح بالا به خدمات فناوری اطلاعات و هم کاهش هزینه را به دست آورید.

 

دشواری در حل مشکلات ITSM  ناشی از ادغام و خریدها

ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا کاربران، گروه‌ها، شرکت‌ها، بخش‌ها و مکان‌ها را در لیست خود وارد کنید، که به شما امکان می‌دهد ادغام‌ها و خریدها را به روشی آسان و راحت مدیریت کنید. درصورتی‌که نیاز دارید دامنه کار جامع‌تر باشد، پویان افزار می‌تواند مهاجرت‌ها یا مجتمع سازی های مورد نیاز را برای ایجاد یک اکوسیستم ITSM متعادل برای شرکت‌های شما انجام دهد.

 

 

 

مشاوره مدیریت خدمات فناوری اطلاعات ما چگونه کار می کند؟

4 مدل اصلی مشاوره ITSM در پویان افزار وجود دارد: مشاوره یکباره، کمک به شما در انتخاب پلت فرم، خدمات پیاده سازی و بهبودهای مداوم.

مشاوره One-time

شما مشکل مربوط به ITSM خود را به ما نشان می دهید ما آن را حل می کنیم. برای مثال:

شرکت شما باید تغییرات ناشی از برون سپاری یا درون سپاری خدمات فناوری اطلاعات خاص را پردازش کند

پشتیبانی IT شما از میزان رضایت پایین کاربران برخوردار است

پویان افزار می‌تواند ادغام‌های مورد نیاز را بین راه‌حل‌های ITSM بخش‌های مختلف فناوری اطلاعات انجام دهد، مدیریت سطح سرویس شما را پیکربندی کند و گردش‌های کاری مختلف را برای واحدهای خدمات مختلف پیاده‌سازی کند.

مشاوران ITSM ما می‌توانند با آشکار کردن پتانسیل پورتال‌های خدمات و مدیریت دانش یا راه‌اندازی نظرسنجی‌های رضایت، به شما در افزایش رضایت کاربران کمک کنند.

 

انتخاب یک پلت فرم

هنگامی که انتخاب کردید که شیوه های ITIL و رویکرد ITSM را در فرآیندهای شرکت خود استفاده کنید، به شما کمک می کنیم در مورد پلت فرم مناسب برای دستیابی به اهداف خود تصمیم بگیرید. در ابتدا، ما نیازهای شما را روشن می کنیم. پس از آن، تعدادی از پلتفرم‌ها را ارزیابی می‌کنیم و محصولی را شناسایی می‌کنیم که بهترین نیازها و نیازهای شما را برآورده می‌کند.

پیاده سازی پلت فرم ITSM

اگر سیستم ITSM خاصی را پذیرفته اید اما از عملکرد بیرونی آن راضی نیستید، می توانیم آن را به گونه ای سفارشی کنیم که نیازهای شما را برآورده کند. این چیزی است که ما انجام می دهیم:

itsm 

 

 

پیشرفت های مداوم

تنظیم دقیق خدمات فناوری اطلاعات یک فرآیند مداوم است، به همین دلیل است که برای شناسایی نقاط ضعف و از بین بردن آنها به صورت چرخه ای کار می شود. با استفاده از این دوره چهار مرحله ای، ما می توانیم به شما کمک کنیم خدمات فناوری اطلاعات خود را به طور مداوم بهبود بخشید:

itsm

تکنولوژی ها

هنگام ارائه مشاوره مدیریت خدمات فناوری اطلاعات، پویان افزار عمدتاً از دو پلتفرم ITSM استفاده می کند: ServiceNow و Jira.

  • اگر به یک پلت فرم قدرتمند برای ITSM در سطح سازمانی نیاز دارید، ServiceNow ممکن است برای شما مناسب باشد.
  • اگر یک پلت فرم سبک برای ITSM ساده و مقرون به صرفه نیاز دارید، Jira پاسخگو است.