ارائه یک محیط سایبری ایمن تر

در عصر مدرن دیجیتال، ما در بین حملات سایبری که به طور روزمره اتفاق می‌افتد و حریم خصوصی افراد که افشا می کند، زندگی می کنیم. ما با پشتیبانی سالها تجربه موفق می‌توانیم با ارائه راه‌حل‌هایی برای جلوگیری از نقض‌های امنیتی، و همچنین روش‌هایی برای جلوگیری از حملات احتمالی، از شما حمایت کنیم. از طریق مشاوره تخصصی و پشتیبانی فنی خود، می توانیم از تشدید شرایط پس از بحران جلوگیری کنیم.

ما ( پویان افزار آرکا )طیف وسیعی از خدمات امنیت سایبری را ارائه می دهیم که به شما کمک می کند تا از تهدیدات روزمره جلوگیری کرده و به آنها پاسخ دهید، از جمله: ارزیابی های امنیتی، آمادگی انطباق، اسکن آسیب پذیری و تست نفوذ، توسعه استراتژی امنیت سایبری و موارد دیگر.

ما در مورد استراتژی امنیت سایبری شما بسته به سطح بلوغ فعلی شما توصیه می کنیم تا به شما در تعریف محیط امنیتی، اهداف و رویه های خود، کمک کنیم. وقتی با کارشناسان متخصص ما کار می‌کنید، می‌توانیم شکاف‌ها را شناسایی کنیم، هزینه‌های امنیتی را اولویت‌بندی کنیم و ریسک سازمان را کاهش دهیم.

ما چه میکنیم ؟

  • یافتن بهترین راه برای دفاع از دستگاه ها، شبکه ها، نرم افزارها، داده ها و سیستم های اطلاعاتی در برابر نفوذ احتمالی و حملات سایبری .
  • برای هر پروژه فناوری اطلاعات، یک معماری امنیتی فراگیر و با قابلیت برنامه ریزی، تحقیق و طراحی می کنیم .
  • با به روزترین روش ها و استانداردها به روی سیستم های امنیتی فعلی و آخرین پروتکل های احراز هویت شما تحقیق می کنیم و برای هر گونه ارتقاء دفاعی مورد نیاز و موارد بالقوه یکپارچه سازی، با کمک مدیران پروژه و فناوری اطلاعات تان به شما مشاوره می دهیم .
  • یک خط مشی امنیتی مناسب برای سازمان مشتری تعریف، اجرا و حفظ می کنیم .