سرویس ما

ما به شما اطمینان میدهیم پویان افزار یک مشاور امنیت سایبری با تجربه که خدماتی را به بخش های دولتی و خصوصی ارائه می دهد.

با ارائه ممیزی فنی،  فرآیندی و رویه ای به مشتریان بر اساس استانداردهای بین المللی و استانداردهای اختصاصی(توسعه داده شده)، انجام بررسی های داخلی، می توانیم ارائه دهندگان خدمات Third Party شما را که اغلب حلقه ضعیف در چارچوب کنترل سازمان هستند، بررسی کنیم.

ما علاوه بر ممیزی و بررسی، پیشنهادات عملی را به مشتریان ارائه می دهیم که در آن زمینه های عدم انطباق را می توان مورد بررسی قرار داد یا زمینه هایی را برای بهبود پیشنهاد کرد. ما همچنین می‌توانیم معیارهای ممیزی معنی‌داری را برای مشتریان تولید کنیم که می‌تواند در مدیریت ریسک گسترده‌تر آنها ادغام شود.

پویان افزار یک سرویس حسابرسی امنیتی کاملاً جامع را ارائه می دهد که به همه یا مجموعه ای از عناصر زیر می پردازد:

 • استانداردها و سیاست های امنیتی
 • کنترل های امنیتی
 • سیستم مدیریت امنیت اطلاعات
 • امنیت فیزیکی

فواید استفاده 

ممیزی و بررسی می تواند مزایای بسیاری را برای یک سازمان به ارمغان بیاورد و برای ارزیابی ریسک و مدیریت ریسک یک سازمان ضروری است.

ممیزی و بررسی نه تنها تضمین می کند که شما و تامین کنندگان شما به تعهدات قراردادی، قانونی و نظارتی خود پایبند هستند، بلکه اثربخشی کنترل هایی را که یک سازمان برای کاهش ریسک اعمال کرده است تأیید می کند. ممیزی و بررسی می تواند ریسک را قبل از تبدیل شدن به یک مشکل مهم برای سازمان شناسایی کند.

ممیزی و بررسی می‌تواند زمینه‌های ریسک را در یک سازمان مشخص کند، اما همچنین می‌تواند روندها را در بین تامین‌کنندگان شخص ثالث برجسته کند که می‌تواند مشکلاتی را در مورد نحوه تعامل تجاری و عملکرد تامین‌کنندگان نشان دهد.

پویان افزار چگونه به شما کمک میکند ؟

ما می‌توانیم ممیزی‌های فنی سیستم (زیرساخت، کاربرد) و همچنین ممیزی در برابر فرآیندها و رویه‌های عملیاتی را انجام دهیم. نگاهی به سیاست ها و استانداردهای امنیتی، کنترل های امنیتی (از جمله امنیت فیزیکی) و سیستم مدیریت امنیت اطلاعات سازمان ها (ISMS).

مهارت‌های فنی و مشاوره‌ای که متخصصان ما دارند به این معنی است که می‌توانیم ممیزی‌ها و بررسی‌های بسیار دقیق و روشن‌گری را ارائه کنیم، همچنین توصیه‌های واقع بینانه و عمل گرایانه برای در نظر گرفتن ارائه می‌کنیم. این امر خدمات ممیزی پویان افزار را به پیشنهاد بسیار ارزشمندی برای سازمان ها تبدیل می کند.

ما در برابر هر استاندارد، قانون یا مقررات بین‌المللی از جمله موارد زیر خدمت ارائه میکنیم:

 • NIST
 • COBIT
 • ISO27001, ISO27017 & ISO27018, ISO22301, ISO 11568 (Banking Key Management), ISO 11770 (Security Techniques Key Management) and ISO9001
 • PCI-DSS
 • PSN, PSNP and Security Principles
 • Product standards
 • General Data Protection Regulation

ما همچنین خدماتی را به مشتریان ارائه می دهیم که بر اساس سیاست ها و استانداردهای اختصاصی که برای آنها ایجاد کرده ایم ارزیابی می کنیم.

ما ممیزی راه‌حل‌های رمزنگاری سازمان‌ها را با تمرکز بر سخت‌افزار یا نرم‌افزار رمزنگاری و مدیریت کلید رمزنگاری مرتبط توسعه داده‌ایم. این ممیزی و بررسی تخصصی می تواند برای مؤسسات مالی، تولیدکنندگان کارت پرداخت و خرده فروشانی که به تجارت الکترونیک متکی هستند، انجام شود.

ما می‌توانیم بررسی‌های حسابرسی ارائه‌دهندگان Third party یک سازمان را تجزیه و تحلیل کنیم. این می تواند جزئیات سطح بالایی داشته باشد، با این مزیت که پویان افزار می تواند یافته های اولیه را تجزیه و تحلیل کرده و به سازمان ارائه دهد. این برجسته کردن زمینه‌هایی برای بررسی عمیق‌تر  به این معنی است که سازمان‌ها می‌توانند انتخاب‌های آگاهانه‌ای داشته باشند که کدام ارائه‌دهنده Third Party به ممیزی و بازبینی عمیق‌تری نیاز دارند.

بر اساس تجربه خود، تعدادی ابزار ایجاد کرده‌ایم که می‌توان از آنها برای تولید معیارها، پیگیری فعالیت‌های اصلاحی، و برجسته کردن روندها برای سازمان و تامین‌کنندگان آن استفاده کرد. این ابزار همچنین کنترل‌ها را در سراسر استانداردها ترسیم می‌کند تا به سازمان‌ها اجازه دهد به روشی مشابه ارزیابی شوند.

این ابزارها به عنوان بخشی از تعهدات ما توسط متخصصان پویان افزار مورد استفاده قرار می گیرند و در صورت نیاز در اختیار سازمان ها قرار می گیرند.