خدمات مدیر امنیت On-Site

داشتن یک مدیر امنیت اطلاعات برای هر شرکتی که در برخورد با تهدیدات سایبری حال حاضر جهان و نمودهای امنیت اطلاعات که مربوط به هر کسب‌ وکاری، لازم است. شهرت نام تجاری، قیمت سهام و هزینه های اصلاح مالی همگی تأثیراتی بر سازمان دارند، اما بیشتر از آن، داشتن یک سیستم مدیریت امنیتی قوی یک مزیت رقابتی برای سازمان های امروزی است.

مهارت‌های امنیت سایبری از نظر تقاضا در بالاترین سطح خود قرار دارند، که کار کردن افراد مناسب و همچنین حفظ آنها را بسیار دشوار می‌کند. به همین دلیل است که در خدمات مشاوره شرکت پویان افزار می‌خواهیم سرویسی ایجاد کنیم که بتواند یک متخصص امنیتی را در اختیار یک سازمان قرار دهد.

  • مدیر امنیت On-Site بر اساس زمان و حجم کار عمل می کند، که می تواند مقرون به صرفه تر از استخدام کارکنان تمام وقت باشد.
  • ما یک متدولوژی خاص طراحی کرده‌ایم که وظایف مورد نیاز برای انطباق با استانداردهای خاص را تجزیه و تحلیل می‌کند. مثلا بر اساس استاندارد ISO27001، می تواند زمان صرف شده برای تکمیل آن وظایف را یک مدیر امنیتی در محل برای آن الزامات خاص ارائه دهد.

با این حال، اگر برای ارائه یک پروژه کلیدی مانند ساخت پلت فرم جدید به پشتیبانی نیاز دارید یا در حال اجرای یک برنامه امنیتی هستید، افراد متخصص و متعهد ما آماده ارائه خدمت هستند تا شما را به موفقیت برسانند.

مدیر مجازی امنیت

داشتن یک مدیر امنیت مجازی می تواند به شرکت شما کمک کند تا با چالش های موقتی مقابله کنید که ممکن است به تنهایی توانایی مقابله با آنها را نداشته باشید.

ما خدماتی را ارائه می‌دهیم که از طریق آن مشتریان می‌توانند به یک متخصص امنیتی برای ارائه مشاوره و راهنمایی در مورد مسائل امنیتی دسترسی فوری  داشته باشند. این سرویس برای شرکت های کوچک و متوسط که ممکن است نیاز روزانه به منابع امنیتی نداشته باشند اما چالش های موقتی دارند که نیاز به رسیدگی دارند بسیار مفید است. مدیران عامل، مدیران مالی، وکلا، مدیران فناوری اطلاعات و شرکت‌های خصوصی محلی می‌توانند از طریق ایمیل، تلفن در صورت لزوم با کارشناسان امنیتی ارتباط برقرار کنند یا در صورت نیاز محل حضور شما داشته باشند.

پویان افزار در چه چیزی می تواند کمک کند:

  • تأیید یک رویکرد فنی از دیدگاه امنیتی
  • تأیید طراحی برای انطباق با استانداردهای امنیتی مختلف
  • توسعه کسب و کار و پشتیبانی از پاسخ به رخداد، ایجاد پاسخ های حرفه ای برای سازمان هایی که در برگزاری مناقصه تازه کار هستند.
  • پشتیبانی از انتخاب تامین کننده. کمک به مشتریان از طریق RFP و مراحل بررسی دقیق انتخاب یک تامین کننده جدید.
  • مشاوره و پشتیبانی در مورد حفظ حریم خصوصی داده ها مانند انجام ارزیابی تأثیر حریم خصوصی در پروژه جدید.
  • توصیه هایی برای برخورد با آسیب پذیری های تازه منتشر شده مانند HeartBleed، ShellShock، WinShock یا FREAK یا …

راهنماهای امنیتی، سیاست ها و فرآیندها

دفاع در عمق چیزی است که در امنیت سایبری مد نظر است، اغلب سازمانها درک کاملی از معنای واقعی آن ندارند. دفاع در عمق در حقیقت به لایه‌بندی و سطح بندی کنترل‌ها مربوط می‌شود، خواه در زمینه فنی، محیط، hypervisor، پایگاه داده، سیستم عامل، ذخیره‌سازی یا از منظر فیزیکی باشد.

از طریق تجربه و مجموعه ابزارهای گسترده خود، می توانیم به سرعت هر شرکتی را قادر کنیم که طراحی امنیت را در محیط IT خود آغاز کند و قدرت واقعی را در عمق ارائه دهد. می دانیم که این رویکرد همچنین برای الزامات صنعتی خاص نظیر PCI DSS اجباری است.